Dávno pryč jsou časy, kdy jsme si při turistice a cestování vystačili s obyčejným kotlíkem, hliníkovým ešusem a lžící. Tuto výbavu ještě většinou doplnil dřevěný klacek na opékání špekáčků, který jsme si předtím ulomili na nejbližším keři…

Doba pokročila. Přinesla velké změny v přípravě stravy na cestách a v improvizovaných přírodních podmínkách. Přestože mnozí z nás stále častěji toužíme po návratu k přírodě, zároveň se nechceme připravit o některé vymoženosti 21. století.

Jídlo totiž patří nejen k základním lidským potřebám, ale také k požitkům, protože umí ovlivnit náladu a zaplašit mnohé chmury. 

A k dobrému pokrmu by proto měla náležet i určitá kultura stolování, ať už jsme kdekoli.

PROCAMPING vám s tím rád pomůže. Máme pro vás nespočetné množství kempingového nádobí a příslušenství pro snadné vaření. O některých vychytávkách jste možná ještě ani neslyšeli.

Tak pojďte a s chutí vybírejte. Vždyť co může být lepší, než užít si i s naší pomocí lahodné pokrmy ve společnosti rodiny či přátel, doma na zahradě nebo na chatě v lese, na pěších výletech a horských túrách, při táboření pod stanem někde na louce či na cestách karavanem. Zkrátka všude.

V našem e-shopu https://www.procamping.cz/nadobi si vyberete přesně podle vašich představ. Naleznete tady vše od talířů, hrnků, sklenic, misek i dalších nádob různých velikostí tvarů, dekorů a barev, přes hrnce, pánve, konvice až po příbory, různé kuchyňské doplňky a jiné nezbytné maličkosti potřebné pro přípravu a servírování jídla.

Vařit už ale musíte sami! 😊