Řadíte se mezi velké milovníky kempování nebo nedáte dopustit na cestování karavem? Potom jste přesně naše krevní skupina! Přemýšleli jsme, čím bychom vám mohli udělat radost a rozhodli jsme se pro vás vyvinout aplikaci. V této aplikaci naleznete campingové a outdoorové vybavení přehledně na jednom místě

V aplikaci najdete vše potřebné pro kempování či stanování v přírodě. Prostorné stany, spací pytle, funkční oblečení, kvalitní grily, vybavení na turistiku i další užitečné věci, to vše od známých značek. Potřebujete obnovit zařízení ve vašem karavanu? Žádný problém, jednoduše spustíte aplikaci a na pár kliknutí pořídíte vše od přípojky, přes nádobí až po střešní stany.

Informujeme vás o správném plánování, vybavení při první pomoci a budeme vašim průvodcem. Mějte nás i v přírodě stále po ruce v mobilní aplikaci a už nikdy nezůstanete na holičkách. E-shop v kapse, přenosný průvodce a rádce do přírody - to je nová appka Procamping shop.

Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Stahujte Procamping shop, vybavte se produkty z naší nabídky, a od teď už vás na výletě nic nepřekvapí.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení