Vše, co máme na e-shopu skladem, si můžete vyzvednout ihned na tomto místě. Situace nám již umožnila otevřít prostory prodejny oficiálně a my se na vás v celé své kráse těšíme a jsme připraveni odstartovat další sezónu. Vzhledem k epidemiologické situaci budou nadále platit ve vnitřních prostorách veškerá pravidla pro nošení roušek včetně rozestupů.


!!! OD 1.10.2021 PRODEJNA PŘES ZIMNÍ OBDOBÍ UZAVŘENA !!! Zakoupit zb
oží si můžete přijít pouze po telefonické domluvě.


Jak se k nám dostanete?
Ze strany Hranic se vydáte na kruhovém objezdu 1. výjezdem a po přejetí mostu se dáte první zatáčkou hned doleva směr Lhotka nad Bečvou. Pojedete stále po hlavní silnici a až po levé straně uvidíte velký bílý stan Procamping, jste na místě. 
Ze strany Nového Jičína se vydáte na kruhovém objezdu u čerpací stanice Shell 2. výjezdem, pojedete okolo pivovaru, stále budete pokračovat po hlavní silnici po ulici Hranická. Až dojedete k firmě MP Krásno, dáte se u ní doprava a budete opět pokračovat po hlavní. Až uvidíte po pravé straně stan Procamping, jste na místě.
Ze strany RpR přijedete k prvnímu kruhovému objezdu ve VM a dáte se hned 1. výjezdem doprava. Hned na to přijedete po mostě k 2. kruhovému objezdu, dáte se 3. výjezdem doprava a budete pokračovat stejně, jako když přijedete ze strany NJ. Viz výše uvedená navigace.  

KDYŽ SJEDETE DOLŮ MYŠÍ, MÁME V GALERII 3 MAPKY ZE VŠECH STRAN!!! (NJ, RpR a Hranice)

GPS: 49°29'45.114''N, 17°56'47.143''E

Otevírací doba
Po-Pá: 9:30 -18:00

Kontakt
tel: +420 608 662 282
e-mail: info@procamping.czJak to u nás vypadá?

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení