Vše, co máme na e-shopu skladem, si můžete vyzvednout ihned na tomto místě. Situace nám již umožnila otevřít prostory prodejny oficiálně a my se na vás v celé své kráse těšíme a jsme připraveni odstartovat další sezónu. Vzhledem k epidemiologické situaci budou nadále platit ve vnitřních prostorách veškerá pravidla pro nošení roušek včetně rozestupů.

OD 30.5.2022 PRODEJNA OPĚT OTEVŘENA.


Jak se k nám dostanete?
Ze strany Hranic se vydáte na kruhovém objezdu 1. výjezdem a po přejetí mostu se dáte první zatáčkou hned doleva směr Lhotka nad Bečvou. Pojedete stále po hlavní silnici a až po levé straně uvidíte velký bílý stan Procamping, jste na místě. 
Ze strany Nového Jičína se vydáte na kruhovém objezdu u čerpací stanice Shell 2. výjezdem, pojedete okolo pivovaru, stále budete pokračovat po hlavní silnici po ulici Hranická. Až dojedete k firmě MP Krásno, dáte se u ní doprava a budete opět pokračovat po hlavní. Až uvidíte po pravé straně stan Procamping, jste na místě.
Ze strany RpR přijedete k prvnímu kruhovému objezdu ve VM a dáte se hned 1. výjezdem doprava. Hned na to přijedete po mostě k 2. kruhovému objezdu, dáte se 3. výjezdem doprava a budete pokračovat stejně, jako když přijedete ze strany NJ. Viz výše uvedená navigace.  

KDYŽ SJEDETE DOLŮ MYŠÍ, MÁME V GALERII 3 MAPKY ZE VŠECH STRAN!!! (NJ, RpR a Hranice)

GPS: 49°29'45.114''N, 17°56'47.143''E

Otevírací doba
Po-Pá: 8:00 - 16:00

Kontakt
tel: +420 608 662 282
e-mail: info@procamping.czJak to u nás vypadá?

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení